Cezary Kubiak

tel. +48 504 084 894

impresariat@djczaro.pl

Szkolny radiowęzeł i granie na prywatkach to był początek mojej przygody z muzyką. Potem pojawiły się oferty grania w clubach, dyskotekach, aż z czasem "ambitniejszych" imprez jak wesela czy studniówki. Także jako konferansjer i prezenter prowadziłem targi ślubne i pokazy mody. Mój występ w popularnym programie "Jaka to melodia?" jest dowodem na duża wiedzę muzyczną natomiast setki poprowadzonych różnego rodzaju imprez są gwarancją doświadczenia i rzetelności.

Muzykę odtwarzam z płyt winylowych i oryginalnych płyt CD, co wyróżnia mnie na tle innych prezenterów używających np. komputera lub "pirackich" nagrań (o przykrych konsekwencjach wynajęcia takiego "grajka" nawet tu nie wspomnę). Od wielu lat należę do elitarnego klubu zrzeszającego DJ'ów DMC, powiększając stalę płytotegę o inne albumy i single.

Scenariusz każdej, nawet najmniejszej imprezy, ustalam wcześniej z organizatorami żeby spełnić najbardziej wyszukane pomysły i oczekiwania.

Połączenie pasji, zaangażowania i ciężkiej pracy gwarantuje sukces w realizacji najtrudniejszych projektów muzycznych a setki zadowolonych klientów jest tego najlepszym potwierdzeniem. Dlatego zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą podczas indywidualnego spotkania.