Cezary Kubiak

tel. +48 504 084 894

impresariat@djczaro.pl

Wesela, Poprawiny

Oprawa muzyczna uroczystości weselnej to ogromne wyzwanie i odpowiedzialność, ze względu na wyjątkowy i niepowtarzalny charakter tej imprezy. Moje zaangażowanie  i dbałość o najdrobniejsze szczegóły pozwalają zrzucić z Pary Młodej ciężar organizacji tej części wesela, natomiast umiejętnie dobrana muzyka pozwala wszystkim gościom odnaleźć swoje ulubione przeboje. Uroczystość weselną wzbogacają dodatkowe elementy jak prezentacja zdjęć, gadżety, upominki i mnóstwo zabawnych pomysłów ustalonych wcześniej lub kreowanych spontanicznie.

Studniówki, Półmetki

To połączenie muzyki różnych gatunków, swobodne nawiązanie kontaktu z publicznością i miksowanie utworów na wysokim poziomie. Wykorzystanie nowoczesnych systemów oświetlenia scenicznego z wysokiej klasy nagłośnieniem uzależnionym od wielkości imprezy. To niejednokrotnie spełnienie wielu oczekiwań przy zastosowaniu zaawansowanych technik, które z dużym powodzeniem od lat realizuję. Te wspaniałe chwile pierwszego w życiu balu na wiele lat pozostają w pamięci.

Eventy, Bale

Różnego rodzaju imprezy okolicznościowe; od integracyjnych imprez firmowych przez duże projekty jak imprezy plenerowe czy bale karnawałowe, wymagają pomysłowości i wyczucia preferencji gości. Bogaty repertuar muzyczny i ogromne doświadczenie pozwalają mi dostosować rodzaj muzyki do najbardziej wymagających gustów. Poprowadzenie tych imprez urozmaicone o karaoke, prezentacje multimedialne, konkursy czy zabawy tworzą wspaniałą całość, którą każdy miło wspomina.