Cezary Kubiak

tel. +48 504 084 894

impresariat@djczaro.pl

Oświetlenie sceniczne

Oświetlenie dekoracyjne

Dodatkowe efekty

Nagłośnienie, odtwarzacze

Zawieszone na statywach "ruchome głowy", skanery i ledy w różnych konfiguracjach stanowią bazę do dynamicznego oświetlenia skierowanego wyłącznie na scenę i parkiet. Współpracując z oświetleniem dekoracyjnym i innymi dodatkami tworzą rewelacyjne połączenie dynamiki i estetyki. Uwiecznione efekty świetlnych smug oraz ciepłych barw oświetlenia architektonicznego doskonale wkomponowują się w fotografie bawiących się osób.

Doskonałym uzupełnieniem wystroju sal są efekty tafli wody, ognia czy architektonicznego oświetlenia ledowego. Skierowane na sufit lub ścianę wypełniają wnętrza nadając im ciepły i niepowtarzalny klimat. Sterowane za pomocą komputerowego programu MyDMX doskonale synchronizują z całością kreując przyjemny nastrój.

Ciężki dym utrzymujący się przy podłodze, bańki, hazer, lasery a nawet śnieg to dodatkowe elementy sprawiające miłe dla oka wrażenia. Efekty te, stosowane w zależności od rodzaju imprezy, urozmaicają zabawę i czynią bardziej atrakcyjnym np. fotografię ślubną. Ekrany do tylnej projekcji pełnią role telebimów, co zdecydowanie podnosi jakość imprezy.

Precyzje miksowania, wysoką jakość i moc dźwięku zapewniają użytkowany przeze mnie sprzęt najlepszych film na rynku muzycznym. Konsola marki Pioneer, aktywne kolumny JBL, Mackie, RCF, w różnych konfiguracjach, gwarantują Państwu niezawodność a wysokiej klasy odtwarzacze CD i gramofony wyznaczają standard świadczonych usług.